Ирина Геращенко

Заместитель председателя Верховной Рады Украины

Лідери ЄС прийняли рішення про продовження економічних санкцій проти Росії

На саміті ЄС, що триває в ці дні в Брюсселі, Україні і РФ було присвячено чимало уваги. Лідери ЄС прийняли рішення про продовження економічних санкцій проти Росії за збройну агресію на Донбасі, за невиконання Мінських угод. Технічно рішення має бути оприлюднене на початку наступного тижня.

Варто подякувати лідерам країн ЄС за відповідальну позицію в питанні санкцій. Всім доморощеним зрадофілам і критикам хочу підкреслити, що санкції чітко прив'язані до Мінських угод і їх невиконання з боку РФ (можна скільки завгодно критикувати дійсно недосконалі мінські угоди, але намагатися їх знищити — це заблокувати санкційну політику проти Кремля, про що й мріє Путін). 
Також я переконана, що весь цей внутрішньополітичний треш останніх тижнів в Україні мав і серйозні зовнішні стимуляції та ін'єкції. Для РФ було вкрай важливо напередодні європейської дискусії про продовження санкцій зробити все, аби дискредитувати Україну. Мовляв, це країна, яка не відбулася і не може себе захистити ані на кордонах, ані всередині як держава. Шкода, що є політики і політикани, яким не бридко підігрувати в цих брудних гібридних ігрищах Кремлю. 
Але дуже добре і важливо, що і в ЄС, і в США чітко розділяють питання безпеки, суверенітету, усвідомлюючи, що відповідальність за війну на Донбасі несе РФ, та певні внутрішні проблеми України (де нам дійсно потрібно пришвидшити реформи і унеможливити будь-які спроби реваншу і «відкату» назад).

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

Все новости

Читайте также

Блоги

Николай Полозов

Адвокат (Москва, РФ)

Патриотическая позиция крымских татар — наиболее прочная связь между материковой Украиной и Крымом

В этот важный для Украины праздник День Соборности хочу затронуть одну серьезную тему.

22 января 2018, 16:33

Александр Тверской

Свободный журналист (Москва, РФ)

Русский мир — это общество нравственных трупов

Вот так сходишь с ума в вакууме российского бессердечия и равнодушия, не понимаешь, как можно не замечать и молчать.

23 января 2018, 14:37

Айдер Муждабаев

Зам. генерального директора ATR

Страна в поисках говна

Рыба ищет где глубже, человек — где лучше, а россиянин обычно ищет говно.

24 января 2018, 08:04

Аркадий Бабченко

Журналист (Москва, РФ)

Кому Россия, а кому — Исландия: если бы место жительства выбиралось по уму

В прекрасной свободной Земле будущего мы, безусловно, отменим к чертям национальности и страны по этническому признаку. И выдавать гражданство будем по результатам теста, основанного на сведении воедино умственных данных, способностей к нравственной эмпатии, уровня образования, принятия общечеловеческих ценностей, поведенческих норм и так далее.

23 января 2018, 10:26
Все блоги
15 Минут в социальных сетях