Ирина Геращенко

Заместитель председателя Верховной Рады Украины

Лідери ЄС прийняли рішення про продовження економічних санкцій проти Росії

На саміті ЄС, що триває в ці дні в Брюсселі, Україні і РФ було присвячено чимало уваги. Лідери ЄС прийняли рішення про продовження економічних санкцій проти Росії за збройну агресію на Донбасі, за невиконання Мінських угод. Технічно рішення має бути оприлюднене на початку наступного тижня.

Варто подякувати лідерам країн ЄС за відповідальну позицію в питанні санкцій. Всім доморощеним зрадофілам і критикам хочу підкреслити, що санкції чітко прив'язані до Мінських угод і їх невиконання з боку РФ (можна скільки завгодно критикувати дійсно недосконалі мінські угоди, але намагатися їх знищити — це заблокувати санкційну політику проти Кремля, про що й мріє Путін). 
Також я переконана, що весь цей внутрішньополітичний треш останніх тижнів в Україні мав і серйозні зовнішні стимуляції та ін'єкції. Для РФ було вкрай важливо напередодні європейської дискусії про продовження санкцій зробити все, аби дискредитувати Україну. Мовляв, це країна, яка не відбулася і не може себе захистити ані на кордонах, ані всередині як держава. Шкода, що є політики і політикани, яким не бридко підігрувати в цих брудних гібридних ігрищах Кремлю. 
Але дуже добре і важливо, що і в ЄС, і в США чітко розділяють питання безпеки, суверенітету, усвідомлюючи, що відповідальність за війну на Донбасі несе РФ, та певні внутрішні проблеми України (де нам дійсно потрібно пришвидшити реформи і унеможливити будь-які спроби реваншу і «відкату» назад).

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

Все новости

Читайте также

Блоги

Юрий Бутусов

Журналист

Краткая история правления Сержа Саргсяна

Революция в Армении: солдаты поддержали демонстрацию протеста против ареста лидера оппозиции — всемогущий правитель Серж Саргсян подал в отставку!

23 апреля 2018, 20:44

Арсен Жумаділов

Радник Голови Меджлісу кримськотатарського народу

Законопроект о лишении гражданства: все «за» и «против»

О внесении изменений в закон «О гражданстве». Кто пропустил — в Раде зарегистрирован законопроект, в котором предлагается подтверждать российское гражданство тех, кто пользуется избирательным и другими правами государства-агрессора.

24 апреля 2018, 21:54

Николай Полозов

Адвокат (Москва, РФ)

Российские власти до сих пор не расследуют обстоятельства смерти Веджие Кашка

Сегодня Веджие Кашка исполнилось бы 84 года.

24 апреля 2018, 22:07
Все блоги
15 Минут в социальных сетях