Нариман Джелял

Первый заместитель председателя Меджлиса крымскотатарского народа

Українським політикам, які заявляють, що кримські татари здали Крим (ВІДЕО)

Останнім часом у деяких українських політиків стало модно у чомусь звинувачувати кримських татар.

То кримські татари, нібито, відмовилися від запропонованої зброї, і не стали проливати власну кров, поки частина української армії разом з СБУ і МВД переприсягали новому головнокомандувачу, а частина без бою покидала зданий Крим.

Тепер виявляється, що, нібито, захоплення Криму стало можливим завдяки розколу серед кримських татар. Виявляється, що якби кримські татари були єдині, то зелені чоловічки не посміли анексувати півострів. 12% покинутих на призволяще власною армією громадян України повинні були протистояти одній з найбільших армій світу. Ви серйозно?

Звичайно в кримськотатарському народі існують різні політичні і політико-релегійні групи, які сповідають та пропонують різні політичні погляди на сьогодення та майбутній розвиток. І звичайно серед кримських татар були, є і будуть дискусії, суперечки і навіть внутрішні конфлікти, але в 2014-му році переважна кількість кримськотатарського народу, незважаючи на цю різницю, стояла і залишається на єдиній позиції. Продемонструвавши її в 2014-му році ми продовжуємо відстоювати її сьогодні в судах, під час обшуків, на роботі, в соцмережах. Весь світ знає, що зробили кримські татари, однак деякі українські політики ні слова не говорять про позицію та дії майже 25% відсотків кримських українців серед яких я особисто знаю деяких мужніх людей, які і сьогодні стоять з нами пліч о пліч перед ворогами.

Шановні українські політикани, якщо ви переконані, що кримські татари були повинні фактично виконувати функції армії, СБУ, МВД, то було логічним надати нам приймати і державні рішення, можливо в рамках кримськотатарської автономії. Подумайте краще над цим, ніж вішати всіх собак на кримських татар. Можливо проблема саме в вас самих.

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

Все новости

Читайте также

Блоги

Юрий Бутусов

Журналист

Краткая история правления Сержа Саргсяна

Революция в Армении: солдаты поддержали демонстрацию протеста против ареста лидера оппозиции — всемогущий правитель Серж Саргсян подал в отставку!

23 апреля 2018, 20:44
Все блоги
15 Минут в социальных сетях