Ирина Геращенко

Заместитель председателя Верховной Рады Украины

На зустрічі в нормандському форматі говорили про українських політв’язнів

Тільки-но телефоном говорили з міністром Павлом Клімкіним, який мав у понеділок зустріч в нормандському форматі з колегами з Німеччини, Франції і міністром ЗС РФ.

Павло поінформував, що вперше під час зустрічі в нормандському форматі темі звільнення заручників і політв’язнів було присвячено півтори години, вперше обговорювалася ініціатива допуску обмудсвумен до затриманих в РФ і в Україні. Говорили й про кількість затриманих, й про конкретні прізвища і долі людей. Наші партнери з Франції і Німеччини також відзначають принциповість й пріоритетність вирішення цього гуманітарного питання, яке не повинно бути політизованим( добре, що під час своїх візитів до України міністри зустрічалися з родинами заручників).

Ми готові до компромісу в питанні затриманих, аби якнайшвидше всіх витягти. Також піднімалося інше болюче питання — пошук зниклих безвісти і допуск до пошук і до тюрем МКЧХ.

Українська сторона готова активно працювати, аби якнайшвидше відбулася чергова хвиля звільнення.

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

Все новости

Читайте также

Блоги

Николай Полозов

Адвокат (Москва, РФ)

Главной задачей «дела 26 февраля» является поддержка мифа о «добровольном присоединении Крыма»

Сегодня в Крыму незаконно осудили пятерых молодых крымских татар по делу «26 февраля». Осудили к условному наказанию, что по сегодняшним людоедским меркам репрессий в Крыму, где людей конвейерным способом отправляют в лагеря на длительные сроки, чуть ли не оправдательный приговор.

19 июня 2018, 20:07

Александр Подрабинек

Журналист, правозащитник (РФ)

Приговор российскому правосудию по крымскому «делу 26 февраля»

«Дело 26 февраля» — это судебный процесс в Симферополе над крымскими татарами, которые 26 февраля 2014 года пришли к парламенту Крыма, чтобы мирно, без оружия и насилия остановить аннексию Крыма Россией. Их обвинили в организации и участии в массовых беспорядках.

19 июня 2018, 16:18
Все блоги
15 Минут в социальных сетях